SAKARYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

YÖGEP Seminerleri Devam Ediyor

YÖGEP Seminerleri Devam Ediyor

Bakanlığımız Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü tarafından okul ve kurumlarda görev yapan yöneticilerimizin mesleki bilgi ve becerilerini artırmak, mesleki gelişimlerinin desteklenmesi amacıyla "Eğitim Yöneticisi Geliştirme Programı (YÖGEP)" kapsamında ilimizde nisan ayı başında başlayan seminerler yoğun bir şekilde devam ediyor.

 

Arifiye ilçesine ziyaret gerçekleştiren İl Millî Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, Necmettin Erbakan Fen Lisesi konferans salonunda yapılan YÖGEP seminerine misafir oldu.

 

İlçedeki okul ve kurum yöneticilerinin katıldığı seminerde selamlama konuşması yapan Müdürümüz, eğitim yöneticilerimizin mesleki gelişimlerine katkı sağlayacak YÖGEP seminerlerinin 16 ilçe merkezinde başarıyla devam ettiğini belirterek, her kurum yöneticisi için 4 program üzerinden 120 saat olarak uygulanan seminerlerin ilimiz genelinde temmuz ayında tamamlanacağını kaydetti.

 

Arifiye ilçesindeki YÖGEP semineri ziyaretinde Müdürümüze İlçe Millî Eğitim Müdürü Yüksel Gülaç ile Müdürlüğümüz Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Şube Müdürü Yakup Çakmak eşlik etti.

26-04-202226-04-202226-04-2022

Resmi Daireler Kampüsü 15 Temmuz Camili Mahallesi Adapazarı / SAKARYA - 264 251 36 14 / 15 / 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.