SAKARYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

YAZ DÖNEMİ DESTEKLEME VE YETİŞTİRME KURSLARI BAŞLADI

Yaz Dönemi Destekleme ve Yetiştirme Kursları kapsamında ilimiz genelinde öğrencilerimizin talepleri doğrultusunda 8'inci sınıf için Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri, T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük, Din Kültürü Ahlak Bilgisi ve Yabancı Dil derslerinden; 12. sınıf ve mezun öğrenciler için ise Türk Dili ve Edebiyatı, Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji, Tarih, Coğrafya, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi, Yabancı Dil, Felsefe, Psikoloji, Sosyoloji ve Mantık  derslerinden kurslar açıldı.
YAZ DÖNEMİ DESTEKLEME VE YETİŞTİRME KURSLARI BAŞLADI

İl Millî Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, Şehit Bülent Yurtseven İmam Hatip Ortaokulunda Yaz Dönemi Destekleme ve Yetiştirme Kursu ziyaretlerinde bugünden başlayarak 28 Ağustos tarihine kadar sürecek kurslara katılan öğrencilerimize derslerinde başarılar diledi.

 

Müdürümüz Savaşçı, Destekleme ve Yetiştirme Kurslarının eğitim öğretim yılı boyunca öğrencilerimizin akademik başarılarının artırılmasına büyük katkı sağladığını ve yaz tatili boyunca da öğrencilerimize Bakanlığımız tarafından böyle bir imkân tanımasının büyük önem taşıdığını söyledi.

04-07-202204-07-202204-07-2022

Resmi Daireler Kampüsü 15 Temmuz Camili Mahallesi Adapazarı / SAKARYA - 264 251 36 14 / 15 / 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.