SAKARYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Vefat eden öğretmenler için Anma Programları

24 Kasım Öğretmenler Günü etkinlikleri kapsamında ebediyete intikal eden öğretmenler için iki anma programı düzenlendi.
Vefat eden öğretmenler için Anma Programları

Mevlid-i Şerif okutuldu

Anma programlarından ilkinde vefat eden öğretmenler için, Adapazarı Anadolu İmam Hatip Lisesi tarafından Orhan Camiinde Mevlid-i Şerif okutuldu. Programa; İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı İrfan Sarık, Adapazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü Ziya Cevherli, öğretmenler, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı. Kur’an-ı  Kerim tilavetiyle başlayan programda; ilahiler ve Mevlîd-i Şerif okundu. Okul müdürü Kadir Gezer’in günün anlam ve önemini belirten konuşma yaptığı program meslek dersleri öğretmeni Selami Gürsoy’un yaptığı dua ile son buldu. 24 Kasım Öğretmenler Günü etkinlikleri kapsamında düzenlenen Mevlid-i Şerif programında; başta Peygamber Efendimiz (SAS) olmak üzere insanlığa öğretmenlik yapmış, insanlığa faydası dokunmuş öğretmenler yad edildi. Vefat eden öğretmenlerimize rahmet; hayatta ve görevinin başında olanlara da sağlık, sıhhat ve hayırlı ömürler dilendi.

Kabir Ziyaretleri

Vefat eden öğretmenler için ikinci anma programında; Arifiye İlçe Milli Eğitim Müdürü Nuri Tellioğlu, Arifiye Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Soner Yılmaz ile Arifiye İmam Hatip Ortaokulu Müdürü M. Sami Akaryalı, vefat eden öğretmenler M.Fatih Zor ve Alaattin Kurt’u mezarları başında ziyaret ettiler. Kabir ziyaretlerinde ebediyete intikal eden tüm öğretmenlerimiz dualarla anıldı.

26-11-201526-11-201526-11-201526-11-201526-11-2015

Resmi Daireler Kampüsü 15 Temmuz Camili Mahallesi Adapazarı / SAKARYA - 264 251 36 14 / 15 / 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.