SAKARYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Türkiye Camii ve Kur’an Kursları Dernekleri Federasyonundan İl Milli Eğitim’e Anlamlı Ziyaret

Türkiye Camii ve Kur’an Kursları Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı Recep Kıyak, federasyon yöneticileriyle birlikte İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre’yi makamında ziyaret etti.
Türkiye Camii ve Kur’an Kursları Dernekleri Federasyonundan  İl Milli Eğitim’e Anlamlı Ziyaret

Federasyonun yönetim, denetim, disiplin kurulu üyeleri ile gençlik konseyi yöneticilerinin de katıldığı ziyarette TCKKDF Genel Başkanı Kıyak, faaliyetleri hakkında bilgiler verirken, eğitimin her zaman içinde ve destekçisi olduklarını belirtti.

Ziyaretten büyük memnunluk duyan İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre, böylesine kutsal bir görevi yerine getiren tüm federasyon yöneticilerine teşekkür ederken, ilimizin okul ihtiyaçları konusunda hayırsever vatandaşlarımızdan destek beklediklerini söyledi.

Ziyarette Töre’ye Kur’an-ı Kerim hediye eden Türkiye Camii ve Kur’an Kursları Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı Recep Kıyak, cami yaptırmak kadar okul yaptırmanın da dinimizde büyük sevap sayılan hayır işlerinden olduğunu ifade ederek, hayırsever vatandaşlarımıza okul yaptırmaları konusunda tavsiyelerde bulunacaklarını vurguladı.

21-07-201721-07-201721-07-201721-07-2017

Resmi Daireler Kampüsü 15 Temmuz Camili Mahallesi Adapazarı / SAKARYA - 264 251 36 14 / 15 / 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.