SAKARYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Türkiye 2'ncisi Sporcu Öğrencilerden Ziyaret

Türkiye 2'ncisi Sporcu Öğrencilerden Ziyaret

Sapanca Gölü'nde 11 Haziran'da yapılan Okul Sporları Kürek Türkiye Şampiyonası'nda Genç Kızlar B Kategorisinde Türkiye 2'ncisi olan Hacı Zehra Akkoç Kız Anadolu Lisesi öğrencileri, İl Millî Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı'yı ziyaret ettiler.

 

Okul Müdürü Songül Mercan ve Beden Eğitimi Öğretmeni Abdullah İleli eşliğinde gerçekleşen ziyarette Müdürümüz, Kürek sporunda Türkiye derecesi kazanan öğrencilerimizi tebrik etti.

 

Hacı Zehra Akkoç Kız Anadolu Lisesi Kürek takımı öğrencileri Zeynep Ersoy, Sevde Etik ve Ebrar Ürgüplüoğlu ile sporun yaşamımızdaki faydaları üzerine sohbet eden İl Millî Eğitim Müdürümüz, kendisinin de beden eğitimi öğretmeni olduğunu, spor dallarıyla yakından ilgilendiğini belirterek sporla olan ilgilerini hayatları boyunca devam ettirmelerini istedi. #SporSakarya projesi kapsamında tüm öğrencilerimizin en az bir spor dalıyla ilgilenmelerinin hedeflendiğini ifade etti.

16-06-202216-06-2022

Resmi Daireler Kampüsü 15 Temmuz Camili Mahallesi Adapazarı / SAKARYA - 264 251 36 14 / 15 / 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.