SAKARYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Toyota Teknik Proje Yarışması” Proje Sunum ve DeğerlendirmeleriSakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve TOYOTA işbirliği ile 11.si gerçekleştirilecek olan  “ORTAOKUL VE LİSELER ARASI TEKNİK PROJE YARIŞMASI” proje sunum ve değerlendirmeleri 21 Nisan 2016 Perşembe günü Yenikent Halk Eğitim Merkezi’nde yapılacaktır.

Proje başvurusunda bulunan öğrencilerin danışman öğretmenleriyle birlikte belirlenen saatte sunum yerinde olmaları gerekmektedir. Sunumlar çevre ve otomasyon kategorisi olmak üzere iki farklı alanda gerçekleşecektir. Öğrencilerin projelerini/ürünlerini yanında getirmeleri gerekmektedir. Randevu saatinde hazır bulunmayan öğrencilerin projeleri kesinlikle değerlendirmeye alınmayacaktır. Proje sunumlarında bilgisayar kullanılmayacaktır.

Detaylı bilgi ve sorularınız için İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge BirimiProjeler Ekibi Toyota Teknik Proje Sorumlusunu arayabilirsiniz.

Otomasyon alanı için tıklayınız.

Çevre alanı için tıklayınız.

Resmi Daireler Kampüsü 15 Temmuz Camili Mahallesi Adapazarı / SAKARYA - 264 251 36 14 / 15 / 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.