SAKARYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TOBB Meslek Lisesinde Üretim Devam Ediyor

İl Millî Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, Serdivan ilçesindeki TOBB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret etti.
TOBB Meslek Lisesinde Üretim Devam Ediyor

İl Millî Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, Serdivan ilçesindeki TOBB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret etti.

 

Yiyecek ve İçecek Hizmetleri alanında başarılarını Dünya Helal Zirvesi İstanbul, Uluslararası Liseler ekip yarışmasında gümüş madalya ve GastroAfyon 3. Uluslararası Turizm ve Lezzet Festivali Liseler Arası Yemek Yarışması'nda 2 bronz ve 1 gümüş madalya kazanarak sürdüren okulumuzda üretim atölyelerini ve sınıfları gezen Müdürümüz, öğrencilerin uygulama derslerine misafir oldu.

 

Geleceğin aşçılarını başarılı çalışmalarından dolayı tebrik eden İl Millî Eğitim Müdürümüz, mesleki ve teknik Anadolu liselerimizin son yıllarda birçok alanda ülke ekonomisine katkı sağlayan üretimlerinden memnuniyet duyduğunu ifade ederek gençlerimizi sektörün ihtiyacı olan kalifiye yetişmiş insan gücü olarak iş hayatına hazırlayan öğretmenlerimizi ve okul yöneticilerimizi de kutladı.

 

Öğretmenler odasında öğretmenlerle de bir araya gelen Müdürümüz, okulun imkânlarını ve eğitim-öğretimindeki başarısını yakından takip ettiğini belirterek görevlerini fedakârca yerine getiren tüm öğretmenlerimize teşekkür etti.

 

Okul Müdürü Esin Yalçın'dan eğitim-öğretim faaliyetleriyle ilgili bilgiler alan, öğrenci ve öğretmenlerimize kitap hediyesinde bulunan Müdürümüzün ziyaretine Serdivan İlçe Millî Eğitim Müdürü Ali Dere de eşlik etti.

21-12-202121-12-202121-12-202121-12-202121-12-202121-12-202121-12-2021

Resmi Daireler Kampüsü 15 Temmuz Camili Mahallesi Adapazarı / SAKARYA - 264 251 36 14 / 15 / 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.