SAKARYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Tepekum'da Yapımı Devam Eden Okul İnşaatı Ziyareti

Millî Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, Adapazarı ilçesi Tepekum Mahallesi'nde yapımı devam eden 24 derslikli okul inşaat alanını ziyaret ederek incelemelerde bulundu. 
Tepekum'da Yapımı Devam Eden Okul İnşaatı Ziyareti

Ziyarette Adapazarı İlçe Millî Eğitim Müdürü Coşkun Bakırtaş ile İnşaat ve Emlak Hizmetleri Biriminden Sorumlu İl Millî Eğitim Şube Müdürü Fatih Arduç, İl Millî Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı'ya eşlik etti.

Proje üzerinde yeni okul binasının yapım aşamalarıyla ilgili bilgi alan Müdürümüz Savaşçı, amaçlarının öğrencileri mümkün olan en kısa sürede donanımlı ve modern yeni okul binalarına kavuşturmak olduğunu belirtti.

Millî Eğitim Bakanımız Sayın Mahmut Özer'in Sakarya'mıza gerçekleştirdiği ziyaretleri esnasında ilimize önemli yatırım müjdesi verdiğine değinen Müdürümüz Savaşçı, bu kapsamda ilimizde ciddi çalışmaların yürütüldüğünü belirtti.

Müdürümüz Savaşçı, inşa edilen yeni okulların fiziki olanakları, atölye, donanım ve sunduğu fırsatlarla Sakarya'da eğitime önemli bir katkı sağlayacağını ifade etti.

29-08-202229-08-202229-08-202229-08-2022

Resmi Daireler Kampüsü 15 Temmuz Camili Mahallesi Adapazarı / SAKARYA - 264 251 36 14 / 15 / 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.