SAKARYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Temel Eğitimde 10 Bin Okul Projesi Kapsamında Bulunan Taraklı Zübeyde Hanım Anaokulu Ziyaret Edildi

İl Millî Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, Millî Eğitim Bakanlığımızın, okullar arası başarı ve imkân farklılıklarını azaltmak ve eğitimde fırsat eşitliğini güçlendirme amacına yönelik yürütmekte olduğu "Temel Eğitimde 10 Bin Okul Projesi" kapsamında bakım onarım faaliyetleri sürdürülen Taraklı Zübeyde Hanım Anaokulunda incelemelerde bulundu.
Temel Eğitimde 10 Bin Okul Projesi Kapsamında Bulunan Taraklı Zübeyde Hanım Anaokulu Ziyaret Edildi

Müdürümüz Savaşçı, ziyareti sırasında Millî Eğitim Bakanımız Sayın Mahmut Özer'in talimatlarıyla Bakanlığımız tarafından başlatılan "Temel Eğitimde 10 Bin Okul Projesi" kapsamında ilimizde okul öncesi eğitimin yaygınlaştırılması için planlanan çalışmaların başarılı bir şekilde sürdürüldüğünü belirterek Valiliğimiz himayesinde Müdürlüğümüzce yürütülen #ÖnceOkulÖncesi projesi kapsamında da okul öncesi eğitimin yaygınlaştırılması ve okul öncesi eğitimde uygulanan farklı yöntem ve tekniklerin zenginleştirilmesi için çalışmaların devam edeceğini ifade etti.

 

Müdürümüz Savaşçı'ya ziyaretleri sırasında Taraklı İlçe Millî Eğitim Müdürü Serkan Korkmaz ve Müdürlüğümüz İnşaat ve Emlak Hizmetleri Şube Müdürü Fatih Arduç eşlik etti.

01-09-202201-09-202201-09-202201-09-2022

Resmi Daireler Kampüsü 15 Temmuz Camili Mahallesi Adapazarı / SAKARYA - 264 251 36 14 / 15 / 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.