SAKARYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Temel Eğitimde 10 Bin Okul Projesi Kapsamında Bulunan Kocaali Nazım Üner İlkokulu ve Ortaokulu Ziyaret Edildi

İl Millî Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı; Kocaali İlçe Millî Eğitim Müdürü Abdulkadir Güneş ve Müdürlüğümüz İnşaat ve Emlak Hizmetleri Şube Müdürü Fatih Arduç ile birlikte Temel Eğitimde 10 Bin Okul Projesi kapsamında bulunan Nazım Üner İlkokulu ve Ortaokulunda incelemelerde bulundu.
Temel Eğitimde 10 Bin Okul Projesi Kapsamında Bulunan Kocaali Nazım Üner İlkokulu ve Ortaokulu Ziyaret Edildi

Millî Eğitim Bakanlığımızın, okullar arası başarı ve imkân farklılıklarını azaltmak ve eğitimde fırsat eşitliğini güçlendirme amacına yönelik yürütmekte olduğu "Temel Eğitimde 10 Bin Okul Projesi"nin ilimizde 88 okulda başarıyla sürdürüldüğünü ifade eden Müdürümüz Savaşçı, bu kapsamda okullarımızın her türlü bakım ve onarım ihtiyaçlarının hızlıca karşılandığını belirtti. Okulda onarım  gerçekleştirilen alanları gezerek yetkililerinden bilgiler aldı.

 

İl Millî Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, proje sayesinde okullarımızın fiziki imkânlarının iyileştirildiğini, altyapısının, atölyelerinin, kütüphanelerinin, spor tesislerinin güçlendirildiğini ve öğretmenlerimiz ve okul yöneticilerimizin çok kapsamlı eğitimlerden geçirildiğini söyledi. Öğrencilerimizin en nitelikli eğitime ulaşması için tüm imkânları sağlayan Millî Eğitim Bakanlığımıza ve ilimizi teşrifleri esnasında büyük yatırım müjdeleri veren Bakanımız Sayın Mahmut Özer'e şükranlarını ifade etti.

30-08-202230-08-202230-08-2022

Resmi Daireler Kampüsü 15 Temmuz Camili Mahallesi Adapazarı / SAKARYA - 264 251 36 14 / 15 / 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.