SAKARYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Temel Eğitimde 10 Bin Okul Projesi Kapsamında Bulunan Eser İlkokulu Ziyaret Edildi

İl Millî Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, Millî Eğitim Bakanlığımızın, okullar arası başarı ve imkân farklılıklarını azaltmak ve eğitimde fırsat eşitliğini güçlendirme amacına yönelik yürütmekte olduğu "Temel Eğitimde 10 Bin Okul Projesi" kapsamında bakım onarım faaliyetleri sürdürülen Eser İlkokulunda incelemelerde bulundu.
Temel Eğitimde 10 Bin Okul Projesi Kapsamında Bulunan Eser İlkokulu Ziyaret Edildi

Müdürümüz Savaşçı, bakım ve onarımı devam eden kurumların en kısa zamanda tamamlanarak eğitim-öğretime başlaması için çalışmalarda sona gelindiğini belirtti. 

Onarımı yapılan alanları gezerek yetkililerinden çalışmaların son durumu ile ilgili bilgiler aldı.

Müdürümüz Savaşçı, "Çocuklarımızın sağlıklı ve güvenli bir ortamda eşit imkânlar sağlanarak her alanda başarılı, bilgili, donanımlı ve kendini gerçekleştiren bireyler olacak şekilde geleceğe hazırlanmalarındaki rolümüzün farkındayız. Bu farkındalıkla öğrencilerimiz için okul binalarındaki eksiklikler tespit edilerek giderilmesini ve bakım-onarım gibi işlemlerin bir an önce tamamlanmasını amaçlamaktayız" dedi. 

Millî Eğitim Bakanlığımızın gerekli tüm desteği sağlanmasının çocuklarımız için çok değerli olduğunu da belirten Müdürümüz Savaşçı, bu konuda ilimize gerçekleştirdikleri ziyaretler esnasında büyük yatırım müjdeleri vererek imkânlar sağlayan Bakanımız Sayın Mahmut Özer'e şükranlarını ifade etti. 

Müdürümüz Savaşçı, Sakarya'mızda proje çerçevesindeki okullarımızın alt yapısını iyileştirmelere yönelik sürdürülen çalışmaların yaz dönemi boyunca hız kesmeden devam ettiğini söyledi. 

Müdürümüz Savaşçı'ya ziyaretleri sırasında Adapazarı İlçe Millî Eğitim Müdürü Çoşkun Bakırtaş ile İnşaat ve Emlak Hizmetleri Şube Müdürü Fatih Arduç da eşlik etti.

29-08-202229-08-202229-08-202229-08-202229-08-2022

Resmi Daireler Kampüsü 15 Temmuz Camili Mahallesi Adapazarı / SAKARYA - 264 251 36 14 / 15 / 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.