SAKARYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TEKNOFEST Azerbaycan'dan Dönen Öğrencilerimiz Müdürümüzü Ziyaret Etti

TEKNOFEST Azerbaycan'dan Dönen Öğrencilerimiz Müdürümüzü Ziyaret Etti

TEKNOFEST Türkiye Birincisi Adapazarı Anadolu İmam Hatip Lisesi Fen ve Sosyal Bilimler Hafızlık Proje Okulu, Azerbaycan'da ilk kez düzenlenen Teknofest'te ülkemizi ve ilimizi başarıyla temsil etmenin gururunu yaşıyor.

 

Azerbaycan'da Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere Bakanımız Sayın Mahmut Özer ve devlet büyüklerimizin ilgi odağı olan öğrencilerimiz, İl Millî Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı'yı ziyaret ettiler.

 

Okul Müdürü Mustafa Bulut öncülüğünde gerçekleşen ziyarette öğrencilerimiz TEKNOFEST Azerbaycan günlerinde yaşadıkları gurur dolu hatıraları paylaştılar.

 

Azerbaycan Festivali'ne ülkemizden tek katılan Anadolu İmam Hatip Lisesi olan okulumuzla gurur duyduklarını belirten Müdürümüz,  Türkiye'nin ilk ve tek havacılık, uzay ve teknoloji festivali olan TEKNOFEST'e nitelik ve nicelik yönünden katılımın artırılmasına yönelik ilimizde önemli çalışmalar yapıldığını söyledi. Gençlerimizin teknolojiye ve bilime olan yoğun ilgilerinden memnuniyet duyduğunu ifade eden Müdürümüz; ülkemizi, şehrimizi ve eğitim camiamızı Azerbaycan TEKNOFEST'te başarıyla temsil eden öğrencilerimizi, öğretmenlerimizi, okul yöneticilerimizi ve destek veren herkesi tebrik etti.

03-06-202203-06-202203-06-202203-06-202203-06-2022

Resmi Daireler Kampüsü 15 Temmuz Camili Mahallesi Adapazarı / SAKARYA - 264 251 36 14 / 15 / 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.