SAKARYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Taraklı İmam Hatip Ortaokulu Ziyareti

İl Millî Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, Taraklı İmam Hatip Ortaokulu öğretmen ve öğrencileri ile bir araya geldi.   
Taraklı İmam Hatip Ortaokulu Ziyareti

  Müdürümüz Savaşçı, ziyareti sırasında öğrencilerimizle sohbet ederek akademik başarılarının artırılmasına yönelik çalışmaların bu eğitim-öğretim yılında da devam edeceğini belirterek Valiliğimiz himayesinde Müdürlüğümüzce yürütülen #NehirProjesi kapsamında 8. sınıf öğrencileri için izleme sınavlarının ilkinin bu hafta gerçekleştirileceğini ifade etti. #NehirProjesi ile öğrencilerimizin Müdürlüğümüz tarafından oluşturulan bilişim sistemi sayesinde kazanımlara dair kendi durumlarını izleyebildiklerini, konu eksiklerinin tamamlanması için okul yönetimi ve öğretmenler tarafından çalışmalar yapılabildiğini söyledi. 

 

  Bakanlığımız tarafından eğitimde fırsat eşitliğini sağlamaya yönelik dağıtımı yapılan ücretsiz ders kitaplarıyla beraber bu yıl ilk defa ücretsiz yardımcı kaynak kitapların da öğrencilerimizin sıralarında yerini aldığını belirterek LGS sürecinde yardımcı kaynakların öğrencilerimizin başarısını artıracağını dile getirdi.

 

 Valiliğimiz himayelerinde Müdürlüğümüzce yürütülmekte olan #KitapSakarya projesi kapsamında yarın tüm okullarda aynı saatte kitap okuma etkinliği gerçekleştirileceğini hatırlattı.

25-10-202225-10-202225-10-2022

Resmi Daireler Kampüsü 15 Temmuz Camili Mahallesi Adapazarı / SAKARYA - 264 251 36 14 / 15 / 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.