SAKARYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

STK’lardan Eğitime Tam Destek

İlimizde görev yapan ondokuz sivil toplum kuruluşunun temsilcileri, İl Milli Eğitim Müdürümüz Pervin Töre’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
STK’lardan Eğitime Tam Destek

Sivil Toplum Hareketinin aktif kuruluşlarından; Eğitim Bir Sen 1 Nolu Şubesi, Milli Eğitimciler Birliği Derneği (MEB-DER), İnsani Yardım Vakfı (İHH), Erbakan Vakfı,  Sivil Toplumu Geliştirme Derneği, Sağlık-Sen, Cihannnüma Derneği, Yesevi Ocakları, Yedihilal, Milli Birlik ve Düşünce Derneği (MBD), Umut-Der, Milli Türk Talebe Birliği (MTTB), Saadet Gençlik Kolları, ADADER, Ribat Eğitim Vakfı, Ensar Vakfı, Adabülteni, Yedirenk Uluslararası Öğrenci Derneği, Hüma Uluslararası Öğrenci Derneği temsilcileri İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre’yi ziyaret ederek yeni görevinde başarılar dilediler.

Toplumun her yönden gelişmesinde çok önemli katkıları bulunan STK’ların ziyaretinden büyük memnunluk duyduğunu belirten İl Milli Eğitim Müdürü Töre, STK temsilcilerinden eğitime dair öneri ve görüşlerini istedi.

İlimizde eğitim kalitesinin ve akademik başarının arttırılmasında STK’larla her zaman işbirliği içinde hareket edeceklerini belirten Töre, yakın zamanda sivil toplum kuruluşlarının da içinde yer alacağı geniş katılımlı bir eğitim çalıştayı düzenleyeceklerini söyledi.

Ziyarette ilimiz eğitimiyle ilgili değerlendirmelerde bulunan STK temsilcileri, her zaman eğitime destek vermeye hazır olduklarını ifade ederek, İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre’ye yeni görevinde başarı dileklerini ilettiler.

02-03-201702-03-201702-03-201702-03-2017

Resmi Daireler Kampüsü 15 Temmuz Camili Mahallesi Adapazarı / SAKARYA - 264 251 36 14 / 15 / 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.