SAKARYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sezginler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Binası İnşaatı ve Uygulama Oteli İnşaatı Çalışmaları İncelendi

Sakarya'mıza yeni eğitim binaları kazandırılması yönündeki çalışmalara ek olarak ilimiz genelinde okullarda eğitimde fırsat eşitliği, dezavantajlı durumları avantaja dönüştürmek ve öğrencilere daha iyi bir eğitim ortamı sunmak amacıyla bakım-onarım çalışmaları da devam ediyor.     
Sezginler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Binası İnşaatı ve Uygulama Oteli İnşaatı Çalışmaları İncelendi

İl Millî Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, ilimizde büyük onarım çalışmaları kapsamındaki Sezginler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Binası ve yan tarafında bulunan binanın Uygulama Oteline dönüştürülmesi amacıyla yapımı devam eden inşaat alanını gezerek incelemelerde bulundu.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, mümkün olan en kısa sürede öğrencilerimizin donanımlı bir uygulama oteline kavuşmaları adına çalışmaların hassasiyetle sürdürüldüğünü ifade etti. 

Uygulama Oteliyle birlikte öğrencilerimiz için uygulama eğitimlerinin daha donanımlı ve sağlık bir ortamda gerçekleştirilmesi için önemli bir kazanım elde edileceğini ifade etti. Öğrencilere uygulama oteliyle eğitim imkânı sağlanmasının mesleki gelişimlerini hızlandırarak profesyonelleşmelerine fırsat tanıması açısından önem arz ettiğini belirtti.

Adapazarı İlçe Millî Eğitim Müdürü Coşkun Bakırtaş ve İnşaat ve Emlak Hizmetleri Biriminden Sorumlu İl Millî Eğitim Şube Müdürü Fatih Arduç, inşaat alanında incelemelerde bulunan Müdürümüz Savaşçı'ya eşlik ettiler.

29-08-202229-08-202229-08-202229-08-202229-08-2022

Resmi Daireler Kampüsü 15 Temmuz Camili Mahallesi Adapazarı / SAKARYA - 264 251 36 14 / 15 / 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.