SAKARYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Şehit Yılmaz Ercan KAİHL'de Hafızlık İcazet Töreni

Serdivan ilçesindeki Şehit Yılmaz Ercan Kız Anadolu İmam Hatip Lisesinde düzenlenen Hafızlık İcazet Töreni büyük beğeni topladı.
Şehit Yılmaz Ercan KAİHL'de Hafızlık İcazet Töreni

Serdivan ilçesindeki Şehit Yılmaz Ercan Kız Anadolu İmam Hatip Lisesinde düzenlenen Hafızlık İcazet Töreni büyük beğeni topladı.

 

Eğitim-öğretime başladığı ilk günden itibaren başarılarıyla dikkati çeken Şehit Yılmaz Ercan Kız AİHL'de öğrencilerimizin hafızlık eğitimini tamamlamaları nedeniyle düzenlenen anlamlı programa; Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, İl Millî Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, İl Müftüsü Hasan Başiş, Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy, millî eğitim yöneticileri, okul müdürleri ve veliler katıldı.

 

Hafız öğrencilerin taçlarını takan İl Millî Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş programda yaptığı konuşmada, "Salgın döneminde gördüğümüz üzere eğitime her  koşulda devam ettik. Bugün de çevrim içi bir şekilde hafızlığını tamamlayan çocuklarımız için bir aradayız. Heyecanlı yolculuğumuzda bizlerle olan herkese teşekkür ediyorum. 'Her zorlukla birlikte bir kolaylık vardır' ayetinin ferahlığıyla hafızlığını tamamlayan evlatlarımızı tebrik ediyorum." dedi.

 

Eğitim ve öğretimdeki çalışmalarını "Akademik becerileri ve ahlak değerleri ile dünya vatandaşı. Çift Kanatlı Çocuklar" temasıyla yürüttüklerini belirten Okul Müdürü Kadir Gezer büyük emeklerle hafızlık eğitimini başarıyla tamamlayan öğrencilerinin hafızlık icazet törenine katılan tüm davetlilere ve öğrencileri yetiştiren öğretmenlerine teşekkür etti.


28-06-202128-06-202128-06-202128-06-202128-06-2021

Resmi Daireler Kampüsü 15 Temmuz Camili Mahallesi Adapazarı / SAKARYA - 264 251 36 14 / 15 / 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.