SAKARYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Şehit Kaymakam Safitürk’ün Ailesine Ziyaret

Şehit Kaymakamımız Muhammed Fatih Safitürk’ün şehadetinin sene-i devriyesinde İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre ve milli eğitim yöneticileri, Hafızlık Okulu öğrencileriyle birlikte Safitürk Ailesi’ni evinde ziyaret etti.
Şehit Kaymakam Safitürk’ün Ailesine Ziyaret

Şehidimizin babası Asım Safitürk’e ve tüm aileye bir kez daha başsağlığı dileğinde bulunan İl Milli Eğitim Müdürü Töre, şehit kaymakamımızın terörle mücadele konusundaki fedakarca çalışmalarının hiçbir zaman unutulmayacağını belirterek; “Gönlümüzde yaşattığımız Şehidimizi her zaman rahmetle ve şükranla anacağız.” dedi.

Ziyarete katılan Hafızlık Okulu öğrencileri de Şehit Kaymakamımız Muhammed Fatih Safitürk’ün ruhuna okudukları 41 Yasin-i Şerif’in duasını şehidimizin evinde yaptılar. Baba Asım Safitürk milli eğitimin bu anlamlı ziyaretinden çok duygulandığını belirterek teşekkür etti.

Şehit Kaymakamın ağabeyi Haydar Safitürk de ziyaret anısına özel olarak yaptırılan kahve takımını İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre’ye armağan etti.

15-11-201715-11-2017

Resmi Daireler Kampüsü 15 Temmuz Camili Mahallesi Adapazarı / SAKARYA - 264 251 36 14 / 15 / 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.