SAKARYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sanat Sakarya Projesi Kapsamında Resim Kursuna Ziyaret

  İl Millî Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, "Sanat Sakarya" projesi kapsamında Karaman İlkokulunda açılan Resim kursuna ziyarette bulundu. 
Sanat Sakarya Projesi Kapsamında Resim Kursuna Ziyaret

Müdürümüz Savaşçı, Halk Eğitimi Merkezi bünyesinde hayat boyu öğrenme faaliyetleri yaz kursları kapsamında açılan kursa katılan öğrencilerin etkinliklerine eşlik etti. Valiliğimiz himayesinde Müdürlüğümüzce sürdürülen #SanatSakarya projesi kapsamında her çocuğumuzun sanatın en az bir dalı ile ilgilenmesinin amaçlandığını ve Sanat Sakarya projesine dair faaliyetlerimizin sadece eğitim öğretim yılı ile sınırlı olmadığını, yaz tatili boyunca da çalışmaların devam edeceğini belirtti. 

 

Sanat Sakarya projesinde tüm okul ve kurumların sanat etkinliklerine yıl boyunca önemli ölçüde katkı sağladıklarını ifade eden Müdürümüz Savaşçı, süreç boyunca öğretmenlerimizin rehberliğinin önemine değindi; kurs öğretmeni ve okul yöneticilerine özverili çalışmaları için teşekkür etti.

07-07-202207-07-2022

Resmi Daireler Kampüsü 15 Temmuz Camili Mahallesi Adapazarı / SAKARYA - 264 251 36 14 / 15 / 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.