SAKARYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sanat Sakarya Projesi Kapsamında Bağlama ve Ses Eğitimi Kursuna Ziyaret

İl Millî Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, "Sanat Sakarya" projesi kapsamında Arif Nihat Asya Ortaokulunda açılan Bağlama ve Ses Eğitimi kursuna ziyarette bulundu.     
Sanat Sakarya Projesi Kapsamında Bağlama ve Ses Eğitimi Kursuna Ziyaret

Halk Eğitimi Merkezi bünyesinde hayat boyu öğrenme faaliyetleri kapsamında  Müzik Öğretmeni Recai Hurma tarafından açılan kursa 30 öğrenci katılım sağlıyor.

 

Müdürümüz Savaşçı, Bağlama ve Ses Eğitimi kursuna gerçekleştirdiği ziyarette Valiliğimiz himayesinde Müdürlüğümüzce sürdürülen Sanat Sakarya Projesi kapsamında her çocuğumuzun sanatın en az bir dalı ile ilgilenmesinin amaçlandığını ve Sanat Sakarya projesine dair faaliyetlerimizin sadece eğitim öğretim yılı ile sınırlı olmadığını, yaz tatili boyunca da çalışmaların devam edeceğini belirtti. 

 

Sanat Sakarya projesinde tüm okul ve kurumların sanat etkinliklerine yıl boyunca önemli ölçüde katkı sağladıklarını ifade eden Müdürümüz Savaşçı, öğretmenlerimizin de sürece rehberliğinin önemine değindi; kurs öğretmeni Recai Hurma ve okul yöneticilerine özverili çalışmaları için teşekkür etti.

06-07-202206-07-2022

Resmi Daireler Kampüsü 15 Temmuz Camili Mahallesi Adapazarı / SAKARYA - 264 251 36 14 / 15 / 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.