SAKARYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Şampiyon Öğrenciler Milli Eğitim’de

Hendek İlçesi Osmangazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin Avrupa Şampiyonu, Balkan Şampiyonu ve Balkan Üçüncüsü güreşçi öğrencileri, İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu tarafından altınla ödüllendirildi.
Şampiyon Öğrenciler Milli Eğitim’de

Ziyarete; İlçe Milli Eğitim Müdürü Sabri Doğan, Osmangazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Aydın Dinç, Beden Eğitim Öğretmeni ve Güreş Antrenörü Zafer Başar, Avrupa Şampiyonu güreşçi öğrenci Abdülsamet Başar, Balkan Şampiyonu öğrenci Serhat Kırık, Balkan 3.sü öğrenci Kürşat Can Kaya katıldı.

Şampiyon öğrencileri ve okul yöneticilerini başarılarından dolayı tebrik eden İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu kazanılan başarıların süreklilik göstermesi gerektiğini belirterek, tüm okullarımızda öğrencilerimizin sosyal, kültürel ve sportif alanlara yönlendirilmesi konusunda çalışmalar yürütüldüğünü ifade etti.

Şampiyon öğrencileri birer altınla ödüllendiren İl Milli Eğitim Müdürü Kuntoğlu, başarıların kolay elde edilmediğini belirterek, başarılarda emeği geçen tüm öğretmenleri, yöneticileri ve velileri ayrı ayrı kutladı.    

21-11-201621-11-201621-11-201621-11-201621-11-2016

Resmi Daireler Kampüsü 15 Temmuz Camili Mahallesi Adapazarı / SAKARYA - 264 251 36 14 / 15 / 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.