SAKARYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sakaryasporlu Futbolcular Necmettin Erbakan Fen Lisesinde Söyleşi Gerçekleştirdi

#NehrinÇocuklarıTakımıylaKenetleniyor etkinliği kapsamında @Sakaryasporlu futbolcular Arifiye Necmettin Erbakan Fen Lisesi öğretmen ve öğrencileriyle buluştu.
Sakaryasporlu Futbolcular Necmettin Erbakan Fen Lisesinde Söyleşi Gerçekleştirdi

Gerçekleşen buluşmaya İl Millî Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, Sakaryaspor Kulübü Başkanı Cumhur Genç ve eski kulüp başkanı iş insanı Tuncer Tepe de katıldı. 

 

Sakaryaspor futbolcularını okul önünde coşkuyla karşılayan öğrenciler, hazırladıkları soruları konferans salonunda bir araya geldikleri futbolculara yönelttiler. Sakaryasporlu Ozan Sol, Takım Kaptanı Serkan Odabaşoğlu ve Kabongo Kasongo katıldıkları söyleşide sorulara cevap verirken öğrenciler tarafından bu şekilde karşılanmaktan dolayı büyük memnuniyet duyduklarını ifade ederek misafirperverlikleri için de yönetici, öğretmen ve öğrencilere teşekkür ettiler. 

 

Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, Spor Sakarya projesi kapsamında gerçekleştirilen #NehrinÇocuklarıTakımıylaKenetleniyor etkinliğini çok önemsediğini bir kez daha belirtti. Valiliğimiz himayesinde sürdürülen projeye her daim destek olan Valimiz Sayın Çetin Oktay Kaldırım'a, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Ekrem Yüce'ye ve Sakaryaspor Kulübü Başkanı Cumhur Genç'e teşekkürlerini sundu. 

 

Öğrencilerimizin farklı ilçelerden ve köylerden maçlara gelerek bu büyük heyecanı tribünlerde yaşadığını ifade eden Müdürümüz Savaşçı, geçen sene olduğu gibi bu yıl da öğrencilerimizin Sakaryaspor'u desteklemeye devam edeceğini ifade etti. Her öğrencimizin en az bir spor dalıyla ilgilenmesinin hedeflendiği #SporSakarya projesinin önemine özellikle değinen Müdürümüz Savaşçı, bu sezon voleybol İl birincisi olan okul takımıyla da hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

Söyleşide düşüncelerini belirten Sakaryaspor Başkanı Cumhur Genç, bu projenin yıllar sonra meyvesini vereceğini söyleyerek projeye büyük destek sağlayan Millî Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı'ya teşekkürlerini ifade etti. 

#NehrinÖğretmenlerini ve #NehrinÇocuklarını stadyumda misafir etmekten dolayı çok mutluluk duyduklarını söyledi.

 

Futbolcular ayrıca Necmettin Erbakan Fen Lisesi öğrencilerinin TEKNOFEST'te ödül aldıkları model uçak tasarımlarını da imzalayarak öğrencilerimize başarılar dilediler.

15-12-202215-12-202215-12-202215-12-202215-12-202215-12-202215-12-202215-12-202215-12-202215-12-202215-12-2022

Resmi Daireler Kampüsü 15 Temmuz Camili Mahallesi Adapazarı / SAKARYA - 264 251 36 14 / 15 / 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.