Sakaryaspor'dan Nehrin Çocuklarına Karne Gününde Galibiyet Hediyesi
#NehrinÇocukları karnelerini aldıktan sonra Sakaryaspor'u desteklemek için tribündeydi.![Sakaryaspor'dan Nehrin Çocuklarına Karne Gününde Galibiyet Hediyesi](/meb_iys_dosyalar/2023_01/21004019_WhatsApp_Image_2023-01-21_at_00.20.40.jpg)
Valiliğimiz himayelerinde İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz tarafından yürütülmekte olan #SporSakarya projesi kapsamında #NehrinÇocuklarıTakımıylaKenetleniyor etkinliği ile öğretmen ve öğrencilerimiz Sakaryaspor-Altınordu maçını izledi.
2022-2023 eğitim-öğretim yılının ilk dönemini tamamlayarak karnelerini alan öğrencilerimiz yarıyıl tatili öncesi Sakaryaspor'umuzun galibiyet sevincine ortak oldular.
Pamukova, Karasu, Adapazarı, Hendek, Söğütlü, Serdivan, Sapanca ve Taraklı ilçelerimizden 600'den fazla öğrencimizin @sakaryaspor'u destekledikleri maçta karne sevincine galibiyet sevinci de eşlik etti.