SAKARYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sakarya MEM’den Emniyet Müdürlüğüne Taziye Ziyareti

Sakarya İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu beraberinde İl Milli Eğitim Özel Kalem Müdürü Engin Kahraman, Adapazarı Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Kadir Gezer, Serdivan Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Ömer Likos, öğretmenler ve öğrencilerden oluşan bir heyetle, Sakarya Emniyet Müdürlüğüne, İstanbul´daki menfur terör saldırısı nedeniyle taziye ziyaretinde bulundu.
Sakarya MEM’den Emniyet Müdürlüğüne Taziye Ziyareti

İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu ziyarette, Sakarya Milli Eğitim Camiası olarak, İstanbul’da yaşanan menfur terör saldırısında şehit olan polislerimize, vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, ailelerine başsağlığı ve sabır dilediklerini belirterek, Emniyet Müdürlüğü camiasına da taziyelerini iletti.

İl Emniyet Müdürü Eyüp Pınarbaşı’nın bir başka programda bulunması nedeniyle Emniyet Müdür Yardımcıları Hakan Kırcaburun ve Eftal Sinan’ın evsahipliği yaptığı ziyarette, tüm toplum kesimlerinin polis teşkilatının acısını yürekten paylaştığı ifade edilirken, menfur terör saldırısında şehit olan polislerimiz ve vatandaşlarımız için dualar yapıldı, tüm polislerimizle birlik ve beraberlik içinde olduğumuz vurgulandı. Ziyarette ayrıca İmam Hatip Liselerindeki öğrencilerimiz tarafından şehitlerimizin ruhuna indirilen hatimlerin duası yapıldı. 

15-12-201615-12-201615-12-2016

Resmi Daireler Kampüsü 15 Temmuz Camili Mahallesi Adapazarı / SAKARYA - 264 251 36 14 / 15 / 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.