SAKARYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sakarya Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürüne Ziyaret

Sakarya Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürüne Ziyaret

Eğitim öğretimle yakından ilgili kamu kurum ve kuruluşlara ziyaretlerini sürdüren İl Milli Eğitim Müdürümüz Mevlüt Kuntoğlu, Sakarya Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Mehmet Erdemir’i makamında ziyaret etti.

 

 

İlimizde eğitim öğretim faaliyetlerinin sağlıklı ve verimli bir şekilde yürütülmesinde kurumlararası ilişkilerin önemli olduğunun vurgulandığı ziyarette toplumun her kesiminin eğitim faaliyetlerine katkı vermesi gerektiği dile getirildi.

 

 

Sakarya Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Mehmet Erdemir, ziyaretten büyük memnuniyet duyduğunu belirterek, 28 Eylül Pazartesi günü başlayacak 2015-2016 eğitim öğretim yılının ülkemize, milletimize ve tüm Sakarya halkına hayırlı olmasını diledi. İl Milli Eğitim Müdürümüz Mevlüt Kuntoğlu da, eğitim öğretim faaliyetlerine her zaman destek veren Sakarya Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Erdemir başta olmak üzere, tüm kurum çalışanlarına eğitim camiası adına teşekkür etti. 

 

Resmi Daireler Kampüsü 15 Temmuz Camili Mahallesi Adapazarı / SAKARYA - 264 251 36 14 / 15 / 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.