SAKARYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Pamukova Halk Eğitimi Merkezine Ziyaret

İl Millî Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, Pamukova Halk Eğitimi Merkezine ziyarette bulundu.
Pamukova Halk Eğitimi Merkezine Ziyaret

Müdürümüz Savaşçı, devam eden kurslar hakkında Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Yusuf Adil Bilgin'den bilgi alarak kurs öğretmenlerimizin desteğiyle kursiyerlerimizin yaptıkları çalışmaları inceledi. Halk Eğitimi Merkezi bünyesinde açılan kadın giysisi dikimi kursundaki kursiyerlerle sohbet eden Müdürümüz Savaşçı,  halkımızın ihtiyaç duyduğu her alanda ve her yerde talep ettikleri kursların açılması ve gerekli eğitimlerin verilmesi konusunda tüm imkânların değerlendirileceğini belirtti. 

 

Halk Eğitimi Merkezlerindeki eğitimler sayesinde vatandaşlarımızın hem kişisel gelişimlerine hem de üretici konumuna geçerek toplumsal yarara katkı sağladıklarını ifade etti.

 

Yaptığı ziyarette Halk Eğitimi Merkezlerinin meslek edindirmeye yönelik kurslarının toplumsal istihdamı artırmada da oldukça önemli olduğuna değindi. İl Millî Eğitim Müdürlüğü olarak eğitim ve öğretim faaliyetlerinin tümüne gerekli desteği sağlamaya gayret ettiklerini ifade eden Müdürümüz; çalışmalarından dolayı idareci, öğretmen ve kursiyerlerimizi tebrik etti.

03-08-202203-08-2022

Resmi Daireler Kampüsü 15 Temmuz Camili Mahallesi Adapazarı / SAKARYA - 264 251 36 14 / 15 / 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.