SAKARYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÖSYM Tarafından Yapılan 2021 EKPSS/Kura Yerleştirmeleri Sonucunda Müdürlüğümüze Yerleşen Adaylara İlişkin Duyuru

ÖSYM Tarafından Yapılan 2021 EKPSS/Kura Yerleştirmeleri Sonucunda Müdürlüğümüze Yerleşen Adaylara İlişkin Duyuru

Engelli Kamu Personel Seçme Sınavı ve Engellilerin Devlet Memurluğuna Alınmaları Hakkında Yönetmelik kapsamında, Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı (ÖSYM) tarafından Müdürlüğümüz emrine yerleşenlerin istenilen belgeleri Müdürlüğümüzün aşağıda yazılan adresine;  12.03.2021 tarihi mesai bitimine kadar elden veya posta yoluyla teslim etmeleri gerekmektedir. 

  Başka bir ile yer değiştirme talebinde bulunmak isteyenlerin ise dilekçelerini 24/02/2021 tarihine kadar elden veya posta yolu ile Müdürlüğümüze ulaştırmaları gerekmektedir.

  İstenilen Belgeler:

1.Belgelerini; şahsen teslim edecek adaylar için öğrenim belgesinin aslı, bir adet önlü arkalı fotokopisi ve e-Devlet sisteminden alınmış mezun belgesi, posta yolu ile gönderecek adaylar için ise öğrenim belgesinin onaylı örneği ve e-Devlet sisteminden alınmış mezun belgesi.

2. 2021 EKPSS/Kura ÖSYM Yerleştirme Sonuç Belgesi.

3. 4 adet vesikalık fotoğraf.

4. Nüfus cüzdanı fotokopisi.

5. Engelli Sağlık Kurulu Raporu.

6. Erkek adaylar için askerlik durum belgesi (e-Devlet sisteminden alınabilir), askerlik vazifesini yerine getirmekte olan adaylar için ise birliklerinden alacakları resmi yazı.

7. Resmi kuruma ibraz edilmek üzere alınmış adli sicil belgesi. (e-Devlet sisteminden alınabilir)

8. Hizmet cetveli. (Devlet Memuru olarak başka kurumda görev yapan veya yapmış olanlar)

9. Atama Başvuru Formu. (Formun elektronik ortamda doldurularak imzalanmış şekilde teslim edilmesi gerekmektedir.) İndir

10. Mal bildirim beyannamesi. (Formun elektronik ortamda doldurularak imzalanmış şekilde teslim edilmesi gerekmektedir.) İndir

11. Evrak teslim üst yazısı. İndir

12. Kamu Görevlileri Etik Sözleşmesi İndir.

13. Gerekli hallerde kazai rüşt kararı.

 

NOT:  Posta ile yapılan başvurularda, belgelerin son başvuru tarihine kadar Müdürlüğümüze ulaşmış olması gerekmektedir. Postadaki gecikmeler dikkate alınmayacaktır.

Posta Adresi: Resmi Daireler Kampüsü B BLok 15 Temmuz Camili Mahallesi Adapazarı / Sakarya


Resmi Daireler Kampüsü 15 Temmuz Camili Mahallesi Adapazarı / SAKARYA - 264 251 36 14 / 15 / 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.