SAKARYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Orman Haftası Serdivan’da Kutlandı

21 Mart Dünya Ormancılık Günü dolayısıyla Serdivan İlçesi İstanbul Kuyumcular Gümüşçüler İlkokulunda program düzenlendi.
Orman Haftası Serdivan’da Kutlandı

21 Mart Dünya Ormancılık Günü dolayısıyla Serdivan İlçesi İstanbul Kuyumcular Gümüşçüler İlkokulunda program düzenlendi. Kutlama törenine; İlimiz Valisi Hüseyin Avni Coş, İlçe Kaymakamları, İl Emniyet Müdürü, İl Jandarma Komutanı, Orman Bölge Müdürü Okan Kurşun, İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu, Daire Müdürleri, Okul Müdürleri, Öğretmenler, Öğrenciler ve Vatandaşlar katıldı.

 

Serdivan İstanbul Kuyumcular ve Gümüşçüler İlkokulu’nun hazırladığı halk oyunları ve çeşitli etkinliklerle devam eden programda; 21 Mart Dünya Ormancılık Günü münasebetiyle düzenlenen resim şiir ve kompozisyon yarışmalarında derece giren öğrencilere ödülleri verildi. Ödül töreninin ardından Vali Coş ve törene katılan protokol, öğrenciler ile birlikte okul bahçesine fidan dikimi gerçekleştirdi. 

 

Resmi Daireler Kampüsü 15 Temmuz Camili Mahallesi Adapazarı / SAKARYA - 264 251 36 14 / 15 / 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.