SAKARYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okul Öncesi Akıl Oyunları Uygulamaları Ve Atölye Çalışması

Okul öncesi yaş grubu öğrencilerde problem çözme, eleştirel düşünme, analitik düşünme ve strateji belirleme gibi akademik becerilerin geliştirilmesinin yanında etkili iletişim kurma, özgüven kazanma gibi psikososyal becerilerin de gelişimine katkıda bulunan “Akıl Oyunları”, çocuğun gerçek hayatta karşılaşabileceği sorunların çözümüne ışık tutması açısından çok önemlidir. 
Okul Öncesi Akıl Oyunları Uygulamaları Ve Atölye Çalışması

Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Kitap Sarayı işbirliği ile okul öncesi öğretmenlerinin akıl oyunları uygulama eğitimi ve atölye çalışması yoluyla farkındalıklarının artması ve eğitim-öğretim durumlarında bununla ilgili yarar sağlamaları amacıyla “Akıl Oyunları” konulu seminer düzenlenecektir.

Bu program; Adapazarı, Arifiye, Erenler ve Serdivan ilçelerinde görev yapmakta olan okul öncesi öğretmenlerine açıktır. Seminer, 16 Nisan 2016 Cumartesi tarihinde saat 10.00’da Elegant Restaurant’ta yapılacaktır.

Söz konusu etkinliğe katılmak isteyen öğretmenlerimizin 13 Nisan 2016 Çarşamba saat 17.00’ a kadar başvuru formuna giriş yapmaları gerekmektedir.

Başvuru formu için tıklayınız

 

Resmi Daireler Kampüsü 15 Temmuz Camili Mahallesi Adapazarı / SAKARYA - 264 251 36 14 / 15 / 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.