SAKARYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğretmenlerimizle 2023’e Projesi (ACİL)

Öğretmenlerimizle 2023’e Projesi (ACİL)

Bakanlığımızca hazırlanan 2017-2023 Strateji Belgesi kapsamında öğretmenlerimizin kişisel ve mesleki yeterliliklerini geliştirmek amacıyla, Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğünce “Öğretmenlerimizle 2023’e” projesi hazırlanmıştır. Projeye, şelale yöntemi kullanılarak öncelikle eğiticilerin eğitilmesiyle başlanacak olup; daha sonra da yapılacak planlamaya göre eğitici eğitimi almış öğretmenlerimizce, ilçelerimizdeki öğretmenlerimiz görev yerlerinden hareket ettirilmeden hizmet içi eğitim faaliyetleri düzenlenecektir.

Rehberlik, Yabancı Dil ve Meslek dersleri dışında, ağırlıklı olarak kültür derslerinden yirmi branşta (6 grup) seçilen öğretmenler bakanlığımızca eğitici eğitimine alınacaktır.

* Eğitici eğitimine gönderilecek öğretmenlerin seçilmesi amacıyla ekte yer alan özgeçmiş formunun başvuru sahibi öğretmen tarafından doldurularak en geç 11 Aralık 2017 Pazartesi günü 23:59’a kadar  arge54@meb.gov.tr adresine gönderilmesi gerekmektedir.

** Gönderilecek özgeçmiş dosyasının isim formatı [branşadı]-[kişiadı]_[kişisoyadı].docx { örnek: matematik-Ahmet_varol.docx } şeklinde olmalıdır.

İlgili form için tıklayınız.

Resmi Daireler Kampüsü 15 Temmuz Camili Mahallesi Adapazarı / SAKARYA - 264 251 36 14 / 15 / 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.