SAKARYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğrencilere sosyal güvenlik bilinci aşılanacak

Öğrencilere sosyal güvenlik bilinci aşılanacak

İl Milli Eğitim Müdürümüz Mevlüt Kuntoğlu, eğitimde işbirliği çalışmalarının yapıldığı kurumlardan olan Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) İl Müdürü Nurten Canbasoğlu’na ziyarette bulundu.

 

Yeni eğitim öğretim yılında iki kurum arasında yapılacak işbirliği çalışmalarının ve ilimizdeki eğitim faaliyetlerinin görüşüldüğü ziyaretten büyük memnuniyet duyduğunu belirten SGK İl Müdürü Nurten Canbasoğlu; “Sosyal Güvenlik Kurumu olarak, eğitim gören yavrularımıza önceki yıllarda olduğu gibi Sosyal Güvenlik bilincini aşılamak için okullardaki eğitimlerimize hız kesmeden devam edeceğiz. Değerli Milli Eğitim Müdürümüze Sakarya’mızda yapacağı çalışmalarda başarılar dilerim. Eğitim camiasına  SGK olarak  elimizden gelen her türlü desteği vermeye hazırız.”dedi.

 

 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Mevlüt Kuntoğlu da SGK Müdürü Nurten Canbasoğlu’nun eğitime yakın ilgisinden memnuniyet duyduğunu ifade ederek, tüm SGK camiasına eğitime verdikleri ve bundan sonra da verecekleri katkılardan dolayı teşekkür etti.

Resmi Daireler Kampüsü 15 Temmuz Camili Mahallesi Adapazarı / SAKARYA - 264 251 36 14 / 15 / 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.