SAKARYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Nuri Bayar Ortaokulu ve İmam Hatip Ortaokuluna Ziyaret

İl Millî Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, 2022-2023 Eğitim-Öğretim Yılı hazırlıklarının tamamlandığı Nuri Bayar Ortaokulu ve İmam Hatip Ortaokulunu ziyaret etti.
Nuri Bayar Ortaokulu ve İmam Hatip Ortaokuluna Ziyaret

  Okul Yöneticileriyle bir araya gelen Müdürümüz Savaşçı, yaz dönemi boyunca sürdürülen yeni eğitim öğretim yılına hazırlık çalışmaları hakkında bilgi aldı.

 

  Millî Eğitim Bakanlığımızın, okullar arası başarı ve imkân farklılıklarını azaltmak ve eğitimde fırsat eşitliğini güçlendirme amacına yönelik ilimizde çok sayıda okulumuzun fiziki imkânlarının iyileştirildiğini söyledi.

 

  Bakanlığımız tarafından ders kitaplarıyla birlikte ücretsiz olarak hazırlanan ve dağıtımı yapılan yardımcı kaynak kitapların öğrencilerimizin akademik başarılarının artırılmasına önemli katkıları olacağını ifade etti.

 

  Bu yıl ortaokula adım atacak öğrencilerin uyum eğitimi sürecinin 12 Eylül'de uygulanmaya başlayacağını ve 16 Eylül'e kadar süreceğini hatırlatan Müdürümüz Savaşçı, okul yöneticilerine fedakâr çalışmalarından dolayı teşekkür ederek yeni eğitim-öğretim yılının hayırlı olması temennisinde bulundu.

06-09-202206-09-202206-09-2022

Resmi Daireler Kampüsü 15 Temmuz Camili Mahallesi Adapazarı / SAKARYA - 264 251 36 14 / 15 / 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.