SAKARYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Nehrin Öğretmenlerinden Cumhuriyetimizin 100. Yılında Büyük Kan Bağışı Kampanyası
#NehrinÖğretmenleri olarak Cumhuriyetimizin 100. Yılına özel 1923 ünite kan bağışı kampanyamız; Millî Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, Kızılay Sakarya Başkanı Cevdet Koç, sivil toplum kuruluşları temsilcileri, yönetici ve öğretmenlerimizin katılımıyla başladı.![Nehrin Öğretmenlerinden Cumhuriyetimizin 100. Yılında Büyük Kan Bağışı Kampanyası](/meb_iys_dosyalar/2023_10/05164429_manYet.jpg)
"Bilgimiz Zihinlere Kanımız Bedenlere Hayat Versin" sloganıyla başlatılan ve 29 Ekim 2023 tarihine kadar sürecek kan bağışı kampanyamız ilk gününde öğretmenlerimiz, eğitim paydaşlarımız ve vatandaşlar tarafından büyük ilgi gördü.