SAKARYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Nehrin Çocukları ve Nehrin Öğretmenleri Şehitlerimiz İçin Bir Dakikalık Saygı Duruşunda Bulundu

Milli Eğitim Bakanımız Sayın Yusuf Tekin'in talimatları ile Bakanlığımız tarafından alınan karar doğrultusunda, Pençe-Kilit Harekat bölgesinde şehit olan askerlerimiz için okullarda bayrak töreni öncesinde 1 dakikalık saygı duruşunda bulunuldu.
Nehrin Çocukları ve Nehrin Öğretmenleri Şehitlerimiz İçin Bir Dakikalık Saygı Duruşunda Bulundu

Irak'ın kuzeyinde Pençe-Kilit Harekâtı bölgesinde teröristlerin saldırısı sonucu şehit olan 9 askerimiz için Bakanlığımıza bağlı tüm okullarda saygı duruşunda bulunuldu. Sakarya'da öğrenci ve öğretmenlerimiz, bayrak töreni öncesinde şehitlerimiz için bir dakikalık saygı duruşunda bulunarak, İstiklal Marşımızı okudu. Saygı duruşunun ardından İstiklal Marşı'nı okuyan öğrencilerimiz, şehitlerimiz için dua etti.  

Pençe-Kilit Harekatı bölgesinde şehit olan 9 askerimiz için Sakarya'da tüm okullarda Nehrin Öğretmenleri ve Nehrin Çocukları, bayrak töreni öncesinde bir dakikalık saygı duruşunda bulundu. Serdivan TOBB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde düzenlenen törene İl Millî Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı da katıldı.

  15-01-202415-01-202415-01-2024

Resmi Daireler Kampüsü 15 Temmuz Camili Mahallesi Adapazarı / SAKARYA - 264 251 36 14 / 15 / 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.