SAKARYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
"Nehrin Çocukları İstiklal'e Ses Veriyor" Adlı İstiklal Marşı Seslendirme Yarışması Şartnamesi Yayınlandı
![](/meb_iys_dosyalar/2024_01/17153829_16141155_web_duyuru.jpg)
Valiliğimiz himayesinde Müdürlüğümüzce yürütülen #SanatSakarya projesi kapsamında ortaokul ve lise öğrencilerimize yönelik "Nehrin Çocukları İstiklal'e Ses Veriyor" adlı İstiklal Marşı'mızı seslendirme yarışması düzenliyoruz.
Yarışma Şartnamesi için tıklayınız.