SAKARYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

NEHİR Projesi Kurum Değerlendirme Toplantısı

Sakarya İl Millî Eğitim Müdürlüğü tarafından NEHİR Projesi (Nitelikli Eğitim Hareketi İzleme ve Rehberlik) Kurum Değerlendirme Toplantısı gerçekleştirildi. 
NEHİR Projesi Kurum Değerlendirme Toplantısı

Ölçme Değerlendirme Merkezinin konferans salonunda yapılan toplantıya İl Millî Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı ve okul müdürleri katıldı.

 

Valiliğimiz himayesinde İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz tarafından yürütülen NEHİR projesinin birinci dönem yapılan etkinliklerinin değerlendirildiği toplantıda ikinci dönem yapılacak olan kazanım izleme sınavlarına yönelik hazırlıklar da gözden geçirildi. Kazanım İzleme Sınavlarının öğrencilerimizin akademik hazırlıklarına büyük katkı sağladığını ifade eden İl Millî Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı, "İlimiz LGS'de önceki yıllara kıyasla önemli derecede ilerleme sağladı. Bu başarıda NEHİR projesini himaye eden Sayın Valimizin, İl Millî Eğitim Müdürlüğü çalışanlarının ve okul müdürlerimizin katkısı son derece önemli. 2023 yılında gerçekleşecek olan LGS'de daha başarılı bir tablo ile karşılaşacağımızdan kuşkum yok" dedi.

 

Okul müdürlerimizin görüş ve önerilerini dinleyen Müdürümüz Savaşçı, okullarımızın her türlü ihtiyacının karşılanmasında Valiliğimizin ve Müdürlüğümüzün tüm olanaklarını seferber ettiklerini ve etmeye devam edeceklerini vurguladı.

31-01-2023

31-01-202331-01-202331-01-202331-01-2023

Resmi Daireler Kampüsü 15 Temmuz Camili Mahallesi Adapazarı / SAKARYA - 264 251 36 14 / 15 / 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.