SAKARYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
NEHİR Projesi İzleme Sınavı Sonuçları Açıklandı
Valiliğimiz himayesinde Müdürlüğümüzce yürütülen #NehirProjesi kapsamında 12. sınıf öğrencileri için 16.03.2022 tarihinde gerçekleştirilen izleme sınavı sonuçları açıklandı.![NEHİR Projesi İzleme Sınavı Sonuçları Açıklandı](/meb_iys_dosyalar/2022_03/17221456_izleme_sYnavY.jpg)
Valiliğimiz himayesinde Müdürlüğümüzce yürütülen #NehirProjesi kapsamında 12. sınıf öğrencileri için 16.03.2022 tarihinde gerçekleştirilen izleme sınavı sonucuna bağlantıdan ulaşabilirsiniz.
Sonucunuzu Öğrenmek için tıklayınız