SAKARYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürümüz, Anaokulu İnşaatı Çalışmalarını İnceledi

Bakanlığımızın okul öncesi eğitimin yaygınlaştırılması çalışmaları kapsamında Serdivan Yazlık Anaokulu inşaatında incelemelerde bulunan Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, okul öncesi eğitimin yaygınlaştırılmasının ülkemizin geleceği olan çocuklarımızın eğitim olanaklarından en iyi şekilde yararlanabilmesi için önemli olduğunu ifade etti. 
Müdürümüz, Anaokulu İnşaatı Çalışmalarını İnceledi

Bakanlığımızın okul öncesi eğitimin yaygınlaştırılması çalışmaları kapsamında Serdivan Yazlık Anaokulu inşaatında incelemelerde bulunan Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, okul öncesi eğitimin yaygınlaştırılmasının ülkemizin geleceği olan çocuklarımızın eğitim olanaklarından en iyi şekilde yararlanabilmesi için önemli olduğunu ifade etti. Ancak bu şekilde eğitimde fırsat eşitliğinin sağlanabilmesinin mümkün olacağına değindi.

 

İlimize yeni kazandırılan okullar ve diğer çalışmalar sayesinde Bakanlığımızın okul öncesi eğitimin yaygınlaştırılması hedeflerine hızlı şekilde ulaşılacağını söyledi.

06-12-202106-12-202106-12-202106-12-2021

Resmi Daireler Kampüsü 15 Temmuz Camili Mahallesi Adapazarı / SAKARYA - 264 251 36 14 / 15 / 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.