SAKARYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürümüzden Karasu ve Kocaali Ziyaretleri

  İlçe ziyaretlerini sürdüren İl Milli Eğitim Müdürümüz Mevlüt Kuntoğlu, ilimizin kuzey bölgesindeki Karasu ve Kocaali İlçelerini ziyaret ederek, aşure programlarına ve tablet bilgisayar dağıtımı törenine katıldı.  
Milli Eğitim Müdürümüzden Karasu ve Kocaali Ziyaretleri

Geçtiğimiz haftanın son mesai gününde Kocaali ve Karasu ilçelerine ziyaret gerçekleştiren İl Milli Eğitim Müdürümüz Kuntoğlu, Kocaali ilçesindeki İmam Hatip Ortaokulunda düzenlenen aşure programına katıldı. Okulun geleneksel aşure programına Kocaali Kaymakamı Ahmet Odabaş, Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar, ilçe milli eğitim müdürü Mustafa Çuhadar, ilçe müftüsü Ahmet Halıcı, belediye encümen üyeleri, mahalle muhtarları, okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler de iştirak etti. Programda Müdürümüz Kuntoğlu ve beraberindekiler sınıfları gezerek öğrencilerle sohbet ettiler.

 

Kocaali programının ardından Karasu ilçesine geçen İl Milli Eğitim Müdürümüz Mevlüt Kuntoğlu, Atatürk Anadolu Lisesi’nde düzenlenen Fatih Projesi Tablet Bilgisayar dağıtımı törenine katıldı. Öğrencilere tablet bilgisayarlarını veren Müdürümüz Kuntoğlu, öğrencilerden derslerine çok çalışmalarını isterken, “Tablet sizi değil, siz tableti kullanın” diyerek, teknolojinin esiri olmamaları konusunda uyardı. Karasu’daki programa ilçe kaymakamı Şafak Gürçam, ilçe milli eğitim müdürü Mehmet Çalık, okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler de katıldı.


Resmi Daireler Kampüsü 15 Temmuz Camili Mahallesi Adapazarı / SAKARYA - 264 251 36 14 / 15 / 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.