SAKARYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürümüzden Geyve ve Taraklı Ziyaretleri

Milli Eğitim Müdürümüzden Geyve ve Taraklı Ziyaretleri

İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu, yeni eğitim öğretim yılının başlamasıyla birlikte eğitimle ilgili gezilerine ağırlık verdi. Günlük mesaisine okulları gezerek başlayan Kuntoğlu, fırsat buldukça ilçeleri de ziyaret ediyor.

 

İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu geçtiğimiz günlerde ilimizin güney bölgesi olarak adlandırılan Geyve ve Taraklı ilçelerine gitti. İlk ziyaretini Geyve Kaymakamı İlyas Memiş ve Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya’ya gerçekleştiren Kuntoğlu daha sonra Taraklı ilçesine geçerek Kaymakam Muhammet Kaya ve Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman’ı makamlarında ziyaret etti. Kuntoğlu ziyaretler sırasında, ilimizdeki görevlerine yeni başlayan Geyve Kaymakamı İlyas Memiş ve Taraklı Kaymakamı Muhammet Kaya’ya hayırlı olsun dileğinde bulundu.

 

 

Bölgenin eğitim sorunlarıyla ilgili görüş alışverişinin yapıldığı bu ziyaretlere; il milli eğitim müdür yardımcısı Alaettin Dişli ve şube müdürü Hasan Çelik de iştirak ettiler.  

 

Resmi Daireler Kampüsü 15 Temmuz Camili Mahallesi Adapazarı / SAKARYA - 264 251 36 14 / 15 / 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.