SAKARYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milletvekili Dişli’den Ziyaret

Sakarya Milletvekili Şaban Dişli, eğitim öğretim yılının ikinci döneminin başlaması dolayısıyla İl Milli Eğitim Müdürümüz Mevlüt Kuntoğlu’nu ziyaret etti. 
Milletvekili Dişli’den Ziyaret

Ziyarette, ilimizdeki eğitim öğretim faaliyetleri hakkında görüş alış verişinde bulunan Milletvekili Şaban Dişli, 2015-2016  eğitim yılının ikinci döneminde tüm öğrencilere, öğretmenlere ve eğitim camiasına başarılar diledi. İl Milli Eğitim Müdürümüz Mevlüt Kuntoğlu, Milletvekili Şaban Dişli’nin ziyaretinden büyük memnunluk duyduğunu ifade ederek, 11 Şubat’ta gerçekleştirilecek 30 bin yeni öğretmen atamasından ilimize gelecek 791 öğretmenle Sakarya eğitiminin daha da güçleneceğini ve ikinci dönemde ilimiz öğrencilerinin çok daha başarılı sonuçlar alacağına inandığını söyledi.

 

Milletvekili Şaban Dişli’nin ziyaretine, İl Milli Eğitim Müdürümüz Mevlüt Kuntoğlu’nun yanında İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Alaettin Dişli de katıldı. 

09-02-201609-02-2016

Resmi Daireler Kampüsü 15 Temmuz Camili Mahallesi Adapazarı / SAKARYA - 264 251 36 14 / 15 / 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.