SAKARYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Millî Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılının Sona Ermesi Dolayısıyla Bir Mesaj Yayımladı

Millî Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılının Sona Ermesi Dolayısıyla Bir Mesaj Yayımladı

Sevgili Öğrencilerim,

 

Yıl boyunca emek verdiğiniz çalışmalarınızın bir göstergesi olan karne günü heyecanınızı yürekten paylaşıyorum. Kişiliğinizin, erdemlerinizin ve geleceğimizin harcı olan ferasetinizin değerinin, bizler ve aileleriniz için alacağınız karneden çok daha üstün ve paha biçilemez olduğunu bilmenizi istiyorum.

 

Gayemiz, okullarınızda sizlere her şeyden önce güzel ahlakı, ülkeniz ve geleceğiniz için çalışma azmini ve kararlılığını kazandırmaktır. Bizlere bahşedilen bu kutsal vazifenin gereği olarak; ilminiz ve fikirlerinizle "Türkiye Yüzyılı"nın kilit taşı olmanız için Valiliğimiz himayesinde yürüttüğümüz Kitap Sakarya, Sanat Sakarya, Spor Sakarya, Bilim Sakarya, NEHİR ve diğer tüm projelerimizle sizlere destek olduk. Başarılarınızı artırarak sürdürebilmek için okulunuzun ve öğretmenlerinizin sizlere kattıklarının üzerine tatilde yeni bilgi ve beceriler ekleyerek devam edeceğinize inancımız tamdır. Bugün ayrılacağınız okullarınızın kapıları, yaz tatiliniz boyunca sizler için açık olacak. Bilginin ve erdemin en doğru kaynağı olan okullarımıza kavuşmanın heyecanını tekrar yaşayacağımız güne kadar hepinize mutlu, sağlıklı ve eğlenceli tatiller diliyorum.

 

Kıymetli Meslektaşlarım,

 

Başarılarıyla göğsümüzü kabartan Sakarya'mızın güzel çocuklarının arkasında sizlerin emeği, fedakârlığı ve tükenmeyen azmi yer alıyor. Kutsal vazifemiz olan "öğretmek" işine sadece 

akademik olarak bakmayan, okulu dört duvarın ötesine taşıyan yüreğiniz için ve okul öncesinden yetişkin eğitimine kadar şehrimizin her bir ferdine ilim ve irfan taşıma gayesi ile verdiğiniz tüm emekler için her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyor ve kıymetli ailelerinizle birlikte iyi tatiller diliyorum.

 

Değerli Velilerimiz,

 

En kıymetli varlığımız olan evlatlarımızın, hepimizin ortak yarınları için en iyi eğitimi almaları gerektiğinin bilincinde olduğunuzu bir kez daha ortaya koyduğunuz bir eğitim-öğretim yılını 

daha bitiriyoruz. Onlara duyduğunuz güveni ve desteği her daim sürdürerek ve hissettirerek başarılarının artarak devamını sağlayacağınızdan eminiz. Aynı zamanda eğlenceli bir öğrenme sürecine dönüştürebildiğiniz ve ailenizle beraber verimli ve keyifli zamanlar geçireceğiniz bir yaz tatili temenni ediyorum.

 

Tüm meslektaşlarım adına, "Türkiye Yüzyılı"nın teminatı çocuklarımız ve gençlerimiz  için eğitim ortamlarımızın niteliğini artırarak her geçen gün daha iyiye ulaşmamıza destek olan herkese teşekkürlerimi sunuyor ve tüm eğitim camiamıza sağlıklı ve huzurlu bir tatil diliyorum.

Resmi Daireler Kampüsü 15 Temmuz Camili Mahallesi Adapazarı / SAKARYA - 264 251 36 14 / 15 / 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.