SAKARYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MEBDER ve Eğitim-Bir-Sen’den Öğretmenler Günü Ziyaretleri

Milli Eğitimciler Birliği Derneği (MEBDER) ile Eğitimciler Birliği Sendikası (Eğitim-Bir-Sen) Sakarya Şubesi yöneticileri, Öğretmenler Günü dolayısıyla İl Milli Eğitim Müdürümüz Mevlüt Kuntoğlu’nu ayrı ayrı ziyaret ettiler.
MEBDER ve Eğitim-Bir-Sen’den Öğretmenler Günü Ziyaretleri

MEBDER Genel Başkanı Ali Akıllı, yönetim kurulu üyeleri İbrahim Kün ve Kürşat Eken’in katıldığı ziyarette ilimizde görev yapan tüm öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler Gününü kutladılar.

Eğitim-Bir-Sen Sakarya Şube Başkanı Murat Mengen ile Başkan Yardımcısı Türker Erol Özen de bir ziyaret gerçekleştirerek, 24 Kasım Öğretmenler Gününü tebrik ettiler.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Mevlüt Kuntoğlu, MEBDER’in ve Eğitim-Bir-Sen yöneticilerinin ziyaretlerinden büyük memnuniyet duyduğunu belirterek, eğitim camiasının böyle anlamlı günlerde bir arada olmasının önemli olduğunu belirterek, tüm eğitimcilerin ortak noktasının çocuklarımızı geleceğe en güzel şekilde hazırlamak, vatanına ve milletine faydalı bireyler olarak yetiştirmek olduğunu söyledi. Müdürümüz Kuntoğlu, ziyaretler vesilesiyle bir kez daha Sakarya’da görev yapan tüm öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler Gününü tebrik ederek, başarılarının devamını diledi.

26-11-201526-11-2015

Resmi Daireler Kampüsü 15 Temmuz Camili Mahallesi Adapazarı / SAKARYA - 264 251 36 14 / 15 / 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.