SAKARYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MEB Müsteşarı Doç.Dr.Yusuf Tekin SAܒde panele katıldı.

Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşarı Doç.Dr. Yusuf Tekin, PESA (Politik, Ekonomik ve Sosyal Araştırmalar Merkezi) tarafından düzenlenen panel için ilimize geldi.
MEB Müsteşarı Doç.Dr.Yusuf Tekin SAܒde panele katıldı.

       Sakarya Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenen “Eğitimin Ekonomi Politiği” konulu panele konuşmacı olarak katılan MEB Müsteşarı Doç.Dr. Yusuf Tekin, eğitim alanındaki son gelişmeler hakkında değerlendirmelerde bulundu.

      MEB Müsteşarı Doç.Dr.Yusuf Tekin’in konuşmacı olarak katıldığı programın panelistleri; Doç.Dr.Mehmet Emin Altundemir “Kurumsal Dersanecilik Sona Ererken”, Doç.Dr. Fatih Yardımcıoğlu “Türkiye’de Eğitimin Son On Yılı: Nitel ve Nicel Göstergeler”, Doç.Dr. Bünyamin Bezci “Türkiye’de Siyasal Zihniyetin Dönüşümü ve Eğitim”,  Prof.Dr. İsmail Güleç “Türkiye’de Öğretmen Yetiştirme Sorunu” konularında görüşlerini aktardılar.

 

    “Eğitimin Ekonomi Politiği” konulu paneli; Vali Yardımcısı Akın Yılmaz, SAÜ Rektörü Prof.Dr. Muzaffer Elmas,  İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu, üniversite yöneticileri, akademisyenler, il milli eğitim yöneticileri, ilçe milli eğitim müdürleri, okul müdürleri ve öğretmenler izledi.

 

 

Resmi Daireler Kampüsü 15 Temmuz Camili Mahallesi Adapazarı / SAKARYA - 264 251 36 14 / 15 / 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.