SAKARYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Lise Müdürleri ile Toplantı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Pervin Töre, Ortaöğretim Genel Müdürlüğü’ne bağlı lise müdürlerimiz ile eğitim faaliyetleri üzerine bir toplantı gerçekleştirdi.
Lise Müdürleri ile Toplantı

Serdivan Erol Olçok Anadolu Lisesi konferans salonunda yapılan toplantıda bütün yönleri ile Sakarya’nın akademik başarısı ele alındı.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ortaöğretim Hizmetleri Şubesi Şube Müdürü Yüksel Hamzaoğlu’nun ayrıntılı bir sunum gerçekleştirdiği toplantıda, okullarımızda sürdürülen eğitim öğretim faaliyetleri tüm yönleriyle aktarıldı.

Sunumun ardından bir konuşma yapan İl Milli Eğitim Müdürümüz Pervin Töre, okullarımızın akademik başarılarındaki verilerin ilin başarısında önemli bir rolü olduğuna dikkat çekti.

Hiçbir başarıya tesadüfen ulaşılamayacağını ve asıl başarının ayrıntıda gizli olduğunu ifade eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Töre, okul müdürlerinin tüm öğrencileri çok yakından tanımaları, öğrencileri bire-bir takip etmeleri, destekleme ve yetiştirme kurslarına öğretmen ve öğrenci katılımını artırmaları gerektiğini belirterek, okul-aile-öğrenci işbirliğini geliştirmeleri, okullarımızın fiziki ortamlarını iyileştirme ve güzelleştirme boyutunda kendi şartları içerisinde projeler yapmaları gerektiğini söyledi.

Oldukça verimli geçen toplantıda, Sakarya’nın eğitimde de marka bir şehir olmasında, okullarımızdaki başarının artırılması yönünde yapılacak çalışmaların çok önemli olduğu ifade edildi.

14-03-201714-03-201714-03-201714-03-201714-03-2017

Resmi Daireler Kampüsü 15 Temmuz Camili Mahallesi Adapazarı / SAKARYA - 264 251 36 14 / 15 / 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.