SAKARYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kocaali İmam Hatip Ortaokulu Büyük Onarım Çalışmaları Yerinde İncelendi

İl Millî Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, Kocaali İmam Hatip Ortaokulunu ziyaret ederek büyük onarım kapsamında yapılan çalışmaları inceledi. 
Kocaali İmam Hatip Ortaokulu Büyük Onarım Çalışmaları Yerinde İncelendi

Eğitime yapılan yatırımın geleceğe yapılan yatırım olduğunu belirten Müdürümüz Savaşçı, öğrenci ve öğretmenlerimizin daha güvenli, daha modern, fiziki ve iç donanım olarak yeterli düzeyde olan okullarımızda eğitim öğretim süreçlerini geçirmelerini hedeflediklerini ifade etti. 

 

Kocaali İmam Hatip Ortaokulundaki büyük onarım çalışmaları hakkında yetkililerden bilgi alan Müdürümüz savaşçı, Millî Eğitim Bakanlığımızın yatırımlar için çok büyük bütçeler ayırdığını ve yaz döneminin ilimizdeki okulların da yeni eğitim öğretim yılına hazırlıkları açısından çok verimli geçtiğini bir kez daha ifade etti.

 

Ziyarette Müdürümüz Savaşçı'ya Kocaali İlçe Millî Eğitim Müdürü Abdulkadir Güneş ve İnşaat Emlak Hizmetleri Biriminden Sorumlu İl Millî Eğitim Şube Müdürü Fatih Arduç da eşlik etti.

 

30-08-202230-08-202230-08-2022

Resmi Daireler Kampüsü 15 Temmuz Camili Mahallesi Adapazarı / SAKARYA - 264 251 36 14 / 15 / 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.