Kitap Oku(Yorum) Projesi
![Kitap Oku(Yorum) Projesi](/meb_iys_dosyalar/2017_06/06145046_kitap_okuyorum_logo.jpg)
Müdürlüğümüze bağlı okul/kurumlarda öğrenim gören; ortaokulların 5,6,7.Sınıf öğrencilerine, liselerin 9,10,11.Sınıf öğrencilerine ve öğrenci velilerine yönelik “Kitap Okuyorum Projesi” uygulamaya konulmuştur.
Söz konusu proje kapsamında
Ortaokul, Genel Ortaöğretim, Mesleki Ortaöğretim ve Veli kategorisinde belirlenen kitaplar, 1 Temmuz – 15 Eylül 2017 arasında okunacak, Eylül ayının sonunda Proje değerlendirme sınavı yapılacaktır.
Projeye katılmak isteyen öğrenci ve velilerimizin okullarımıza müracaat etmesi gerekmektedir.
Proje metni (Güncellendi)