SAKARYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kısa Film Ödüllü Öğretmenimize Tebrik Ziyareti

"Âlemlere Rahmet Uluslararası Kısa Film Festivali"nde 65 ülkeden yarışmaya katılan 560 film arasında birincilik ödülü kazanan din kültürü ve ahlak bilgisi öğretmeni Halime Çelik'i okulunda ziyaret eden İl Millî Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, öğretmenimizi başarısından dolayı bir kez daha tebrik etti. 
Kısa Film Ödüllü Öğretmenimize Tebrik Ziyareti

"Âlemlere Rahmet Uluslararası Kısa Film Festivali"nde 65 ülkeden yarışmaya katılan 560 film arasında birincilik ödülü kazanan din kültürü ve ahlak bilgisi öğretmeni Halime Çelik'i okulunda ziyaret eden İl Millî Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, öğretmenimizi başarısından dolayı bir kez daha tebrik etti. İlgi ve yetenekleri doğrultusunda kendisini yetiştiren ve geliştiren öğretmen ve öğrencilerimizin başarılarından büyük gurur duyduklarını ifade ederek ülke genelinde elde edilen bu tür başarıların önümüzdeki süreçte artarak devam etmesi temennisinde bulundu.

 

Valiliğimiz himayesinde Müdürlüğümüzce uygulanacak "Sanat Sakarya" projesinin öğretmenlerimizin sanata dair ilgilerini ve öğrencilerimizin sanata dair yeteneklerini keşfetmelerine imkân sağlayacağını belirten Müdürümüz Savaşçı, öğretmenlerimizin mesleki alanlarının dışında sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerde başarılı olmasından büyük memnuniyet duyduğunu ifade ederek Halime Çelik öğretmenimizi ve bu çalışmada emeği geçen herkesi bir kez daha kutladı.

 

Haliç Kongre Merkezinde düzenlenen yarışmada senaryosunu kendisinin yazdığı, yönetmenliğini kız kardeşi Zeynep İncetekin'in yaptığı "Karatavuk" isimli çalışmasıyla "Kısa Film Yapım Desteği" ödülünü kazanan öğretmenimiz Halime Çelik ve kız kardeşine yarışmanın ödüllerini Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Ahmet Misbah Demircan vermişti.

03-01-202203-01-202203-01-202203-01-2022

Resmi Daireler Kampüsü 15 Temmuz Camili Mahallesi Adapazarı / SAKARYA - 264 251 36 14 / 15 / 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.