SAKARYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kaynarca Turnalı Köyü Hacı Osman Akgün İlk ve Ortaokuluna Ziyaret

İl Millî Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı; büyük onarım çalışmaları tamamlanan Kaynarca Turnalı Köyü Hacı Osman Akgün İlk ve Ortaokulunda incelemelerde bulundu.  
Kaynarca Turnalı Köyü Hacı Osman Akgün İlk ve Ortaokuluna Ziyaret

  Kaynarca İlçe Millî Eğitim Müdürü Mehmet Harbi ve Müdürlüğümüz İnşaat ve Emlak Hizmetleri Şube Müdürü Fatih Arduç'un da eşlik ettiği ziyarette yetkililerden büyük onarım faaliyetleri hakkında bilgi alan Müdürümüz Savaşçı, okullarımızda yürütülen büyük onarım kapsamındaki çalışmaların tamamlanarak öğrenci ve öğretmenlerimiz için yeni eğitim-öğretim yılına hazır hale getirildiğini belirtti.

 

  İlimizde okullarımızın 2022-2023 eğitim öğretim yılına hazırlıkları kapsamında detaylı bakım ve onarım faaliyetleri gerçekleştirildiğini belirten Müdürümüz Savaşçı, Millî Eğitim Bakanlığımızın bu kapsamda çok büyük bütçeler ayırdığını ve yaz döneminin ilimizdeki okulların da yeni eğitim öğretim yılına hazırlıkları açısından çok verimli geçtiğini ifade etti.

09-09-202209-09-202209-09-2022

Resmi Daireler Kampüsü 15 Temmuz Camili Mahallesi Adapazarı / SAKARYA - 264 251 36 14 / 15 / 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.