SAKARYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Karapürçek’te Aşure Günü Etkinliği

Karapürçek’te Aşure Günü Etkinliği

Karapürçek Kaymakamlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün ortaklaşa düzenlediği Aşure Günü etkinliği Karapürçek İmam Hatip Ortaokulu ile Şehit Hüseyin Zorlu İlkokulu ve Ortaokulu’nda gerçekleştirildi.

Aşure günü etkinliğine; İlçe Kaymakamı Fatih Sultan Han KORKMAZ, İl Milli Eğitim Müdürümüz Mevlüt KUNTOĞLU, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Alaettin DİŞLİ, İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Hakkı DOĞRAMACI, İlçe Müftüsü Şaban SOYTEKİNOĞLU, İlçe Emniyet Amiri Fatih CANTEKİN,  protokol üyeleri, vatandaşlar ve öğrenciler katıldı.

 

Katılımın yoğun olduğu aşure günü etkinliği İlçe Müftüsü Şaban SOYTEKİNOĞLU’nun yaptığı dua ile başladı. Ardından İlçe Kaymakamı Fatih Sultan Han KORKMAZ, İl Milli Eğitim Müdürümüz Mevlüt KUNTOĞLU, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Alaettin DİŞLİ, İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Hakkı DOĞRAMACI öğrencilere ve misafirlere aşure dağıtımında bulundu.

 

Resmi Daireler Kampüsü 15 Temmuz Camili Mahallesi Adapazarı / SAKARYA - 264 251 36 14 / 15 / 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.