SAKARYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Karapürçek Şehit Mehmet Selim Kiraz İmam Hatip Ortaokulu Ziyareti

İl Millî Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, Şehit Mehmet Selim Kiraz İmam Hatip Ortaokulu öğretmen ve öğrencileri ile bir araya geldi.    
Karapürçek Şehit Mehmet Selim Kiraz İmam Hatip Ortaokulu Ziyareti

  Öğrencilerimizin derslerine katılan Müdürümüz Savaşçı, öğrencilerimizin akademik başarılarının artırılmasına yönelik çalışmaların bu eğitim-öğretim yılında da devam edeceğini belirterek Valiliğimiz himayesinde Müdürlüğümüzce sürdürülen #NehirProjesi kapsamında 8. sınıf öğrencileri için izleme sınavlarının gerçekleştirileceğini ifade etti. #NehirProjesi ile öğrencilerimizin akademik başarılarının artırılmasının yanı sıra sınav heyecanını yenme ve sınav tecrübesi kazanmaları için rehberlik faaliyetleri de gerçekleştirildiğini söyledi.

 

  Öğrencilerimizin akademik başarılarını artırmanın yanı sıra bilimsel, sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif yönden gelişimlerine katkıda bulunmaya yönelik, #BilimSakarya, #SporSakarya, #SanatSakarya gibi projelerimizin de faaliyetlerine devam edileceğini ifade etti.  

 

  Müdürümüz Savaşçı, Valiliğimiz himayelerinde Müdürlüğümüzce yürütülmekte olan #KitapSakarya projemizin yarın gerçekleştirilecek olan kitap okuma etkinliği için "Kitabını unutma, unutursan da kitabın kütüphanenin rafında" sloganımızı hatırlattı. 

   

  Müdürümüz Savaşçı, öğretmenler odası ziyaretinde ilimizde okullarımızın 2022-2023 Eğitim-Öğretim Yılına hazırlıkları kapsamında detaylı bakım ve onarım faaliyetleri gerçekleştirildiğini belirterek Millî Eğitim Bakanlığımızın bu kapsamda çok büyük bütçeler ayırdığını ve yaz döneminin ilimizdeki okulların da yeni eğitim-öğretim yılına hazırlıkları açısından çok verimli geçtiğini ifade etti. Öğrencilerimiz için fedakârca emek veren öğretmenlerimize yeni eğitim-öğretim yılının hayırlı olmasını diledi.

28-09-202228-09-202228-09-202228-09-202228-09-2022

Resmi Daireler Kampüsü 15 Temmuz Camili Mahallesi Adapazarı / SAKARYA - 264 251 36 14 / 15 / 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.